Polski produkt

Maseczka ochronna

Linia Best Cover wprowadziła na rynek ochronne maseczki jednorazowe na twarz. Cała produkcja jest zlokalizowana w Zielonej Górze w Polsce.

Maseczki posiadają certyfikat potwierdzający skuteczność filtracji na poziomie 99,5% wydany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy w Łodzi.

Wykonane z warstw włókniny polipropylenowej, 3-warstwowa (spunbond 25g/m2, meltblow 25g/m2, spunbond 25gm2), zapewniająca optymalną ochronę.

Filtruje powietrze i znajdujące się w nim patogeny. Dzięki odpowiedniemu przyleganiu do twarzy utrudnia dotykanie ust i nosa i przeniesienie na nie rękami zarazków, umożliwiając jednocześnie swobodne oddychanie.
Trzy warstwy materiału sprawiają, że maseczka odznacza się wysoką skutecznością ochrony i wytrzymałością na uszkodzenia. Wszyta gumka gwarantuje świetne przyleganie do twarzy użytkownika. Mocowanie na gumkę oraz drucik usztywniający na nosie pozwalają na idealne dopasowanie maski do twarzy dla jeszcze większej ochrony.

Opakowanie standardowe to kartononik o zawartości 50szt. Istnieje możliwość opakowania z indywidualną grafiką oraz w indywidualne woreczki foliowe 1-5szt. w woreczku. Maseczki dostępne w kolorze niebieskim, zielonym, białym.

Od 10 000szt. istnieje mozliwość wytłoczenie dowolnego logo na maseczce o maksymalnej wielkości 42/10mm.

Włóknina, z której są wykonane maseczki posiada certyfikat Oeko-Tex® Standard100.

Zobacz nasz produkt

Galeria