DARMAR

Best Cover

Historia firmy DarMar, od chwili założenia, to czas nieustannego rozwoju, rozbudowa parku maszynowgo, budowy nowej siedziby firmy. To czas zdobywania rynku europejskiego i ugruntowania pozycji lidera w branży i największego polskiego producenta magnesów i opasek uciskowych – staz. Poznaliśmy technologię oraz rynek z jego wszystkimi potrzebami, kaprysami, z wszystkim czego oczekują od nas Klienci.

Również i my daliśmy się poznać jako solidny i sprawdzony partner, lojalny i uczciwy kontrahent. Motorem naszych działań jest potrzeba kreowania i szukania nowych rozwiązań, twórczy niepokój, będący inspiracją wszystkich działań oraz – co charakterystyczne dla naszych staz – dążenie do perfekcji. Lokalizacja naszej firmy w sercu Europy – 150 km od Berlina – stwarza znakomite warunki dla obsługi znacznej części rynku europejskiego.

Firmę DARMAR wypuściła na rynek nową linię produktów BEST COVER, które wnoszą istotny wkład w dobrobyt społeczny.

Linia produktów Best Cover (przyłbica, opaska uciskowa do pobierania krwi) to najwyższa jakość produktów, co oznacza niezawodność, jakość premium „Made in POLAND”.

Ich dostępność, bezpieczeństwo i przydatność do użycia są kluczowe dla powodzenia pracy lekarzy, pielęgniarek, wykładowców, urzędników, restauratorów…. – a tym samym dla zapobiegania, diagnozowania i leczenia chorób.

Sprawna obsługa klienta i bezpieczeństwo są niezbędne, szczególnie w nagłych wypadkach.

Jesteś bezpieczny i zadowolony, kiedy  możesz polegać na produktach wysokiej jakości,  ponieważ postrzegamy to jako nasze powołanie, aby ułatwić Ci pracę.